המשך

גן אירועים בורג' בנימינה החדש


אירועים קסומים למרגלות הכרמל


גן הארועים החדש בבורג' בנימינה,  הממוקם למרגלות הרי הכרמל בין קיסריה לבנימינה מביא עמו בשורה מרעננת לנוף גני האירועים הישראלי. עם היציאה מהעיר הסואנת ומאזורי התעשיה האורבנים הסואנים, מציע גן הבורג' החדש בנימינה חוויה שונה ואצילית עם נגיעות בסגנון חבל הפרובנס בצרפת. חבל המאופיין באוירה רומנטית ופסטורלית.

מדובר בגן עשיר בצמחיה טבעית, פתוח, ורחב ידיים עם משטחי דשא המתפרסים בצורות גאומטריות על שטח של 2.5 דונם. הגן עצמו מאופיין בשפה מלכותית ואצילית. צוות מעצבי המקום עשה שימוש בחומרים טבעיים כמו אבן כורכר, עץ וברזל המתכתבים עם מראות כפריים-טבעיים המשדרים רעננות וממוקמים בין כרמים, מטעי אבוקדו והדרים המקיפים את כל אזור הגן.

בחלקו הצפוני של הגן הרומנטי ממוקמים מבנים היסטוריים מאבן כורכר המשמשים כתפאורה ייחודית וכמקום למפגשים ואירועים אינטימיים עבור החוגגים בגן. החדר הצלבני משמש כחדר לחתימת הכתובה, וחדר משפחה מהודר נמצא בסמוך לו.

בגן האירועים הבורג' החדש מתקיים חיבור אמיתי לסגנון ולצרכים של הזוג הטרי, המשפחה והחברים. החוויה ההוליסטית של כל אחד ואחד ממוזמני האירוע עומדת לנגד עיניהם של בעלי המקום וצוות הניהול המסור שמלווה את האירוע בכל רגע נתון ופועל על מנת שאירוע זה יחקק בזיכרון של בני הזוג וכל אחד מהמוזמנים. זאת מתוך הבנה שמדובר באבן דרך משמעותית בסיפור חייו והמסע הנפלא אליו יוצאים הזוג הטרי והרענן!

בורג' בנימינה


גן אירועים פתוח בטבע


המקום הטבעי לאירוע שלכם


לרגעים של אושר בחיים !!!
עיטור כחול בורג' בנימינה